23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

08 лютого 2019

Сервіс доставки їжі Uber Eats починає роботу в Києві


UberEats_1.jpg

Uber Eats – це платформа для доставки їжі, створена компанією Uber. Під нинішньою назвою сервіс був запущений в 2015 році, а на даний момент працює в десятках міст Європи, Азії, Північної та Південної Америки – повідомляє AIN.

Сервіс дозволяє доставляти їжу з закладів, у яких немає служби доставки. Наприклад, за допомогою сервісу запустили доставку з найбільших мереж швидкого харчування McDonald’s і KFC.

Нагадуємо, що з українських McDonald’s зараз можна доставити  замовлення завдяки сервісу Glovo.

UberEats_2.jpg

Починаючи з 10:00 6 лютого, кияни зможуть відкрити додаток Uber Eats або відвідати сайт ubereats.com і замовити свіжоприготовані страви з ресторанів міста. Спочатку в середньому доставка може зайняти трохи більше часу, мета – досягти показника близько 35 хвилин по мірі розвитку сервісу.

Uber Eats працює на базі тієї ж технології, що й сервіс таксі, і являє собою додаток для замовлення їжі, партнерами якого є понад 160 000 ресторанів в 400 містах по всьому світу. Партнерами Uber стали вже понад 200 ресторанів в Києві. Серед них такі популярні ресторани та кафе як Mimosa Brooklyn Pizza, Milk Bar, Musafir, Gogi, ORANG+UTAN і Bistro Bistro.

Спочатку послуга буде доступна з 10:00 до 22:00 в центрі Києва і частково в прилеглих до центру районах міста, таких як Шевченківський, Подільський, Печерський і Солом’янський.

“Ми дуже раді представити сьогодні в Україні Uber Eats. Свого часу ми зробили революцію в тому, як люди переміщуються містом, тепер ми хочемо трансформувати те, як люди отримують задоволення від їжі. Ми будемо наполегливо працювати в найближчі тижні і місяці, щоб зробити обслуговування більш швидким і доступним для більшої кількості людей, і на цьому ранньому етапі будемо особливо раді будь-яким відгукам”, – сказав Антон Шулик, генеральний менеджер Uber Eats Україна.

Як пише AIN, кожна доставка незалежно від суми замовлення або відстані до одержувача має однакову вартість. Втім, в різних містах ціна доставки відрізняється. Наприклад, в Брюсселі доставка через Uber Eats коштує 2,5 євро (86 грн), у Відні – 2,9 євро (100 грн), в Польщі – 8 злотих (66 грн), в Москві – 99 рублів (48 грн). У Uber Eats, як і в Uber, діють пікові коефіцієнти. При нестачі кур’єрів або інших факторах ціна доставки може збільшитися на певний множник.

З нагоди запуску сервісу в столиці України, Uber Eats пропонує безкоштовну доставку необмеженої кількості замовлень до кінця лютого – для цього потрібно додати при оформленні замовлення промокод HELLOKYIV.

UberEats_3.jpg

Як замовити Uber Eats:

1. Завантажте додаток або перейдіть на сайт ubereats.com.
2. Створіть або увійдіть в обліковий запис Uber.
3. Введіть адресу доставки.
4. Знайдіть свій улюблений ресторан або відсортуйте ресторани за кухнею, ціною, термінами доставки або дієтичними обмеженнями.
5. Сплатіть замовлення за допомогою платіжної картки, зареєстрованої в системі.
6. Відстежуйте своє замовлення – з моменту прийому його рестораном і до моменту доставки прямо до ваших дверей.
7. Після доставки замовлення оцініть ваш досвід.

Довідка. Uber Eats – це окремий додаток для доставки їжі компанії Uber, за допомогою якого замовити страви з ресторану настільки ж просто, як і замовити поїздку; чи перебуваєте ви вдома, в офісі або в парку. Uber використовує свою технологію і розширює мережу партнерів з доставки, щоб доставляти їжу зголоднілим клієнтам, які можуть відстежувати своє замовлення, налаштовувати адресу доставки і використовувати той самий обліковий запис, що й для поїздок. Uber Eats доступний в більш ніж 400 містах в більш ніж 40 країнах на всіх населених континентах по всьому світу.

Джерело

Назадimg

Archive