3-5 Листопад, 2020

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Про виставкy

WorldFood Ingredients

WorldFood Ukraine — найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистрибуторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.

WorldFood Ukraine - генерує грошові потоки харчової промисловості, рітейлу, ресторанного бізнесу. Комфортні умови сприяють для ведення переговорів, зустрічей, підписання контрактів.

Учасники ринку можуть взяти участь у заходах Ділової програми: майстер-класах, презентаціях, food-батлах, бізнес-лекторіях, дегустаціях; скористатися перевагами Байєрської програми та Рітейл центру.

У експонентів є можливість заявити про себе на Алеї новинок, потрапити у путівник та каталог виставки та заявити про себе заздалегідь за допомогою електронних листів та новин у Facebook.

WorldFood Ukraine це:
• 241 компанія-учасниця з 23 країн, серед яких Італія, Литва, Франція, Іспанія, Німеччина, Аргентина, Грузія, Англія, Малайзія, Казахстан, Греція, Єгипет, Іран, Китай, Вірменія, Шрі Ланка, Індонезія, Польща, Росія, Болгарія, Беларусь, Албанія, Україна.
• 9212 відвідувачів з 27 країн світу.

News